Gąbki, zmywaki i druciaki

Aktywne filtry

Ścierki, ściereczki, ręczniki papierowe

Zmywak stalowy Vileda Spiral 3 szt.

4,66 zł

Zawartość zestawu:

3x Zmywak Vileda stalowy Glitzi Spiral 0370 - oryginalne opakowanie

Zmywak do naczyń Glitzi Spiral  to pogromca zaschniętych oraz przypalonych zabrudzeń.

Availability: Dostępny

By utrzymać w domu czystość, niezbędne jest wiele akcesoriów codziennego użytku. Są nimi na przykład kuchenne zmywaki i gąbki do mycia naczyń. Przydają się one w każdej kuchni. Zmywanie brudnych talerzy i patelni jest jednym z mniej lubianych obowiązków domowych i wiele osób chętnie wyręcza się zmywarką. Jednak nie w każdym domu jest na nią miejsce. W takim przypadku warto zakupić wytrzymałe, mocne gąbki, zmywaki czy nierdzewne druciaki kuchenne, dzięki którym Twoje naczynia będą lśniły czystością, a Ty skrócisz czas, jaki poświęcasz na doprowadzenie kuchni do porządku po posiłkach.

Gąbki do mycia naczyń – wytrzymałe i skuteczne

Obecnie wiele gąbek do mycia naczyń wykonywanych jest z lekkich i mocnych tworzyw, dzięki którym usuwają one wszystkie zabrudzenia, ale nie rysują mytej powierzchni. Nadają się przez to do czyszczenia delikatnych faktur wykonanych z teflonu. Wyposażone są one w warstwę ścierną, która odpowiada za zmywanie obecnych na talerzu czy patelni zanieczyszczeń. Najczęściej produkowane są one z takich materiałów jak nylon, poliester czy tworzywo poliuretanowe.

Można spotkać wiele różnych rodzajów gąbek do naczyń i zmywaków, które wykonuje się też z innych surowców i które przeznaczone są do usuwania mniejszych i większych zabrudzeń, nie tylko po jedzeniu. Coraz popularniejsze stają się tak zwane gąbki Magic Clean, produkowane z innowacyjnego materiału, którym jest pianka melaminowa. Przy ich pomocy na sucho możesz wyczyścić brud na przykład z podłóg, ścian, płytek, fug, plastikowych przedmiotów lub innych powierzchni, które tego wymagają. Dzięki nim unikniesz stosowania silnych preparatów czyszczących oraz detergentów, które mogą podrażnić na przykład delikatną skórę dzieci.

Czyste naczynia bez wysiłku dzięki zmywakom do naczyń

Zmywanie często kojarzy się z wyczerpującym szorowaniem przypalonych naczyń czy zaschniętego na nich jedzenia. Prowadzi to czasami do fizycznego zmęczenia, można go jednak uniknąć, stosując nowoczesne gąbki do zmywania. Pozwalają one na usunięcie nawet najgorszych zabrudzeń. Możesz zakupić między innymi zmywaki przeznaczone do zadań specjalnych, jakimi są szczególnie trudne plamy, które powstały na przykład po przypaleniu garnka czy patelni. Zapomnij o namaczaniu, skrobaniu i szorowaniu – teraz łatwiej usuniesz zaschnięte jedzenie, oszczędzając przy tym swoje siły oraz czas.

Poza zmywaniem naczyń, gąbki i zmywaki mogą być też wykorzystywane do czyszczenia innych powierzchni, takich jak kuchenne blaty czy szafki. Na nich także osadza się brud w trakcie przygotowywania posiłków dla całej rodziny! Zadbaj więc o to, by odpowiednio oczyścić je i nie dopuścić do tego, by osadzały się na nich takie zanieczyszczenia jak kurz, tłuszcz czy plamy z jedzenia. Z powodzeniem możesz także wykorzystać gąbki i zmywaki do wykonywania porządków w łazience.

Higiena i praktyczność w gąbkach do mycia naczyń

Proponowane przez nas produkty cechuje wiele zalet, a jedną z nich jest łatwość w utrzymywaniu ich w czystości. Zmywaki kuchenne czy gąbki do naczyń bez problemu wypłuczesz pod bieżącą wodą, usuwając z nich resztki jedzenia. Ich unikatowe kształty z kolei sprawiają, że oferowane gąbki do mycia naczyń dostaną się w każdy zakamarek Twojej zastawy i skutecznie doprowadzą do tego, że będzie ona znowu lśnić czystością. Kuchenne gąbki, druciaki i zmywaki do naczyń należy odpowiednio pielęgnować. Po każdym użyciu przepłucz je ciepłą wodą i odciśnij z nich jej nadmiar. Potem zostaw je do wyschnięcia, by przy następnym użyciu cieszyć się czystą, suchą gąbką.

Nowoczesne formuły sprawiają, że powierzchnia ścierająca w gąbkach do mycia i zmywakach działa szybciej i skuteczniej. Pamiętaj jednak o tym, że mimo swojego czyszczącego przeznaczenia, to produkty te to również doskonałe siedlisko wielu rodzaju bakterii oraz patogenów. Wilgoć oraz kontakt z resztkami jedzenia sprawiają, że wyjątkowo szybko się one namnażają. Zatroszcz się więc o to, by swoje akcesoria wymieniać co kilka dni. W ten sposób dopilnujesz zachowania właściwej higieny w kuchni.

Druciaki ze stali nierdzewnej - sposób na przypalone garnki

W przypadku silnych zabrudzeń, z którymi gąbki do mycia naczyń czy zmywaki nie potrafią sobie poradzić, sięgnij po druciaki ze stali nierdzewnej. To produkty przeznaczone do radzenia sobie w trudnych warunkach. Doskonale sprawdzają się przy czyszczeniu nie tylko przypalonych naczyń, ale także wnętrza piekarnika, grilla czy mikrofalówki kuchennej. Są to miejsca szczególnie narażone na przywieranie resztek jedzenia w trakcie przygotowywania posiłków.

Proponowane druciaki do garnków wykonane są z mocnej stali nierdzewnej, odpornej na działanie wilgoci i niepodatne na uszkodzenia w kontakcie z nią. Druciaki nierdzewne są także wyjątkowo proste w czyszczeniu. Wystarczy spłukać z nich pozostałe po sprzątaniu resztki. Jak widać, jest to produkt, w którym łatwo jest zachować higienę. Jest on także odporny na uszkodzenia mechaniczne, co jest ważne, czasami używa się go bowiem do mocnego szorowania przypalonych powierzchni.

Postaw na praktyczne akcesoria w Twojej kuchni

Spraw, by wypełnianie codziennych obowiązków domowych było łatwe i przyjemne. Postaw na nowoczesne akcesoria, takie jak gąbki do zmywania, druciaki nierdzewne oraz zmywaki kuchenne, dzięki którym szybko wyczyścić naczynia po każdym posiłku. Dodatkowo dzięki nim efektywnie posprzątasz także inne powierzchnie, takie jak blaty, płytki czy też nawet podłogi. To uniwersalne wyroby, które znajdą wiele zastosowań w każdym gospodarstwie domowym. Zdecyduj się na sprawdzone produkty od znanych marek, dzięki którym zmienisz swoje spojrzenie na zmywanie naczyń i czyszczenie kuchni.


W naszym sklepie internetowym zamówisz kuchenne gąbki do naczyń, zmywaki oraz druciaki do garnków w korzystnych cenach. Dostępne są one także w poręcznych opakowaniach po kilka sztuk. Dzięki temu zawsze będziesz mieć pod ręką niezbędne akcesoria, z pomocą których utrzymasz swoją kuchnię – a także inne pomieszczenia – w doskonałym porządku. Oszczędzasz także czas, jaki spędzasz na zmywaniu naczyń. Proponowane gąbki do zmywania szybko i łatwo pozbędą się przypalonego lub zaschniętego jedzenia z talerzy, patelni i garnków.