Bestsellery

AKZO DULUX EASY CARE Piaskowa moc 2,5L (SKU)
search
  • AKZO DULUX EASY CARE Piaskowa moc 2,5L (SKU) - zdjęcie 1

AKZO DULUX EASY CARE Piaskowa moc 2,5L (SKU)

19,29 zł
Brutto
3 szt.

Magiczna Siła do róż to wysoko wydajny koncentrat (opakowanie wystarcza na przygotowanie aż 300 litrów nawozu) dzięki, któremu łączymy podlewanie z nawożeniem - nawóz jest w 100% rozpuszczalny w wodzie. 

Ilość

Substral Magiczna Siła Nawóz do Róż 300g

Seria Magiczna Siła przeznaczona jest dla osób, które uwielbiają pielęgnować swój ogród oraz podziwiać efekty swojej pracy. Nawozy Magiczna Siła można stosować raz w tygodniu (ewentualnie przy każdym podlewaniu). Szczególnie polecamy do roślin zaniedbanych i wymagających pilnej interwencji.

Substral Magiczna Siła do róż to specjalistyczny nawóz interwencyjny o profesjonalnej jakości. Stosowany przed hodowców do nawożenia doglebowego i dolistnego. Zabezpiecza wszystkie niezbędne do wzrostu i obfitego kwitnienia róż składniki.

Magiczna Siła do róż to wysoko wydajny koncentrat (opakowanie wystarcza na przygotowanie aż 300 litrów nawozu) dzięki, któremu łączymy podlewanie z nawożeniem - nawóz jest w 100% rozpuszczalny w wodzie. Specjalna mieszanka bogata w makro i mikroelementy zaspokoi wszystkie potrzeby Twoich róż.

ZASTOSOWANIE NAWÓZ MAGICZNA SIŁA - DO RÓŻ

Specjalistyczny koncentrat przeznaczony do zasilania upraw róż. Przy regularnym stosowaniu w czasie okresu wegetacji (dwa razy w tygodniu) zapewnia intensywne wybarwienie kwiatów, przedłuża okres kwitnienia oraz zwiększa liczbę pąków. Łączy podlewanie z nawożeniem.

ZASADA DZIAŁANIA NAWÓZ MAGICZNA SIŁA - DO RÓŻ

Rośliny nawozimy przy każdym podlewaniu w okresie od kwietnia do września, istnieją dwa sposoby dostarczenia składników pokarmowych zawartych w nawozie:

- Nawożenie zasadnicze (doglebowe): przez cały okres wegetacji, uzyskujemy w ten sposób szybkie przyrosty.

- Nawożenie dolistne (interwencyjne): w przypadku gdy rośliny słabo rosną, nie kwitną raz na tydzień polewamy liście.

Uwaga: Nie należy opryskiwać bezpośrednio kwiatów, polewamy tylko liście.

Proszek należy rozpuścić w konewce lub zastosować specjalny dozownik Magiczna Siła.

Dawkowanie:

Dwie łyżeczki nawozu na 10 l wody

Specyficzne kody

5904078198117
S7.0065237252

16 - Inne produkty z tej kategorii: