Bestsellery

P_Florovit GRANULAT DO ROŚLIN IGLASTYCH1 KG
search
  • P_Florovit GRANULAT DO ROŚLIN IGLASTYCH1 KG - zdjęcie 1

P_Florovit GRANULAT DO ROŚLIN IGLASTYCH1 KG

17,73 zł
Brutto
11 szt.

Florovit do iglaków zawiera składniki mineralne w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu ozdobnych roślin iglastych takich jak cis, modrzew, cyprys, świerk, sosna, jodła i inne.

Ilość

Nawóz do roślin iglastych 1 kg

Florovit do iglaków zawiera składniki mineralne w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniu ozdobnych roślin iglastych takich jak cis, modrzew, cyprys, świerk, sosna, jodła i inne. Regularne stosowanie zapewnia piękny wygląd i intensywny wzrost nawożonych roślin, zmniejsza przebarwienia igieł w okresie zimowym.

Składniki:

NAWÓZ WE Nawóz NPK (MgO + SO3) 8,0 – 8,5 – 20,0 (6,0 + 27,0) z żelazem. 8,0% (N) azot całkowity;7,4% (N) azot amonowy; 8,5% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w obojętnym roztworze cytrynianu amonu i wodzie; 5,5% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 20,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie;6,0% (MgO) tlenek magnezu całkowity; 27,0% (SO3) trójtlenek siarki całkowity;0,3% (Fe) żelazo całkowite.

Sposób przygotowania i przechowywania:

Zalecaną dawkę nawozu rozsypać równomiernie na nawożoną powierzchnię i wymieszać z wierzchnią warstwą gleby Chronić przed dziećmi. W przypadku dłuższego stosowania zaleca się używanie rękawic ochronnych. W przypadku kontaktu ze skórą dokładnie przepłukać wodą zabrudzone miejsca. W przypadku utrzymujących się dolegliwości po połknięciu skontaktować się z lekarzem. W przypadku dostania się do oczu płukać oczy przy otwartych powiekach przez kilka minut pod bieżącą wodą. Nie dopuścić do dostania się do kanalizacji lub zbiorników wodnych. Rozsypany nawóz dokładnie zebrać, pozostałość zmyć wodą.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje:

Ewentualne zbrylanie się produktu jest zjawiskiem naturalnym. Nawóz należy dokładnie rozkruszyć przed użyciem.

Specyficzne kody

5900498010442
s1.694130IGL

16 - Inne produkty z tej kategorii: