Bestsellery

AKZO DULUX EASY CARE Efektowny brąz 2,5L (SKU)
search
  • AKZO DULUX EASY CARE Efektowny brąz 2,5L (SKU) - zdjęcie 1

AKZO DULUX EASY CARE Efektowny brąz 2,5L (SKU)

94,25 zł
Brutto
2 szt.

Nawóz BIOHUMUS Life do kwiatów zielonych powstaje w wyniku przetrawienia obornika przez dżdżownice kalifornijskie. 

Ilość

NAWÓZ BIOHUMUS Life DO KWIATÓW ZIELONYCH 1L+25%

Nawóz BIOHUMUS Life do kwiatów zielonych powstaje w wyniku przetrawienia obornika przez dżdżownice kalifornijskie. Trawiąc podłoże, dżdżownice nasycają je mikroorganizmami, które pozytywnie wpływają na rozwój roślin. Biohumus firmy Ekodarpol ma wysoką wartość nawozową i jest bardzo dobrze wchłaniany przez rośliny. Nie grozi jednak przenawożeniem, ponieważ związki mineralne i odżywcze skumulowane są w mikroorganizmach i uwalniane wraz z ich stopniowym obumieraniem, a więc nie zbyt szybko. Biohumus nie zawiera szkodliwych związków, a wprowadzony do gleby w pewnym stopniu pozwala neutralizować jej toksyczność. Pobudza naturalną aktywność biologiczną gleby. Dobrze łagodzi stres przy przesadzaniu roślin.

Zalety:

  • użyźnia i poprawia strukturę gleby,
  • wygodny w użyciu,
  • łatwo przyswajalny,
  • reguluje odczyn pH gleby,
  • uodparnia rośliny na choroby i szkodniki.

Dawkowanie:

stosować po rozcieńczeniu z wodą w proporcji  80-120 ml nawozu na litr wody. Przy dużych roślinach można stosować w rozcieńczeniu z wodą 1:1. Stosować przy każdym zapotrzebowaniu rośliny na wodę.

Sposób przechowania:

w temperaturze od +5°C do +30°C. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie spożywać, w przypadku spożycia skontaktować się z lekarzem.

Pojemność:

1250ml/1,25l

Specyficzne kody

5904078198131
S7.0065237253

16 - Inne produkty z tej kategorii: