Bestsellery

Agrocover spray zwalcza mszyce, przędziorki 1L Target
search
  • Agrocover spray zwalcza mszyce, przędziorki 1L Target - zdjęcie 1

Agrocover spray zwalcza mszyce, przędziorki 1L Target

23,24 zł
Brutto
121 szt.

Agrocover to naturalny środek, niezwykle skuteczny w zwalczaniu między innymi mszyc, przędziorków i czerwców. 

Ilość

Agrocover Spray zwalcza mszyce, przędziorki 1l Target

  • naturalny skład

  • nie jest szkodliwy dla pszczół i zwierząt.

  • łatwy w użyciu spray

Agrocover to naturalny środek, niezwykle skuteczny w zwalczaniu między innymi mszyc, przędziorków i czerwców. Można stosować go także do zwalczania innych szkodników: miseczników, mączlików, wciornastków, miodówek oraz form zimujących niektórych szkodników.

Preparat w wygodnym spryskiwaczu jest gotowy do użycia, bez żadnych dodatkowych rozcieńczeń wodą. Sporządzony na bazie oleju rydzowego jest bezpieczny na otoczenia, nie trzeba stosować żadnych dodatkowych środków ostrożności. Preparat może być stosowany w domach, na balkonach oraz w ogrodach przydomowych i działkowych.

Stosowanie preparatu

Roślinę należy dokładnie spryskać preparatem, zwłaszcza miejsca gdzie występuje szkodnik. Ciecz pokrywa szkodniki oraz roślinę i tworzy cienką i lepką warstwę, dzięki której szkodniki mają utrudnione poruszanie się, a tym samym żerowanie na roślinie.

Preparat zaleca się stosować regularnie, dzięki temu ogranicza się występowanie szkodników a ponadto stosowanie tego preparatu nie przyczynia się do uodparniania się szkodników na składniki środka. Częstotliwość stosowania to 7-10 dni.

Nie trzeba zachowywać okresu karencji.

Specyficzne kody

5901875008854
s1.355EEA070AX

16 - Inne produkty z tej kategorii: