Bestsellery

W_KOŃCÓWKI KRZYZOWE PH3 X 25 MM  2 SZT.
search
  • W_KOŃCÓWKI KRZYZOWE PH3 X 25 MM  2 SZT. - zdjęcie 1

W_KOŃCÓWKI KRZYZOWE PH3 X 25 MM 2 SZT.

17,80 zł
Brutto
8 szt.

Nawóz do róż i innych kwitnących roślin ogrodowych to granulowany nawóz mineralny.

Ilość

Nawóz do róż i innych kwitnących roślin ogrodowych 1,2 kg - Agrecol

Nawóz do róż i innych kwitnących roślin ogrodowych to granulowany nawóz mineralny. Przeznaczony do nawożenia wszelkich gatunków róż (takich jak: róże rabatowe, wielkokwiatowe, pnące, parkowe, pienne, okrywowe, miniaturowe). Nawóz jest zalecany także do nawożenia wszelkich gatunków kwitnących roślin ogrodowych.

Róże do wytworzenia dużej ilości, pięknych kwiatów wymagają stałego dokarmiania. Nieprawidłowo odżywione krzewy róży są mniejsze i wytwarzają drobne kwiaty, a nawet w ogóle nie tworzą pąków kwiatowych.

Potas znajdujący się w nawozie nie tylko pobudza rośliny do częstego i obfitego kwitnienia, ale także zapewnia większą trwałość kwiatów. Prawidłowo odżywione potasem, ścięte kwiaty róż dłużej utrzymują się w wazonie.

Azot jest jednym z pierwiastków budujących chlorofil (zielony barwnik w liściach) – to dzięki niemu liście róży są intensywnie zielone. Niedobór azotu powoduje, że kwiaty mają małą średnicę, a płatki kwiatów są gorzej wybarwione. Wysoka zawartość potasu wpływa pozytywnie na ogólny wygląd roślin, wysoki poziom zdrowotności oraz dużą odporność na wymarzanie.

Specyficzne kody

5902143131717
PST.JU-SDB-PH3-2

16 - Inne produkty z tej kategorii: