Bestsellery

Florovit BIO nawóz do warzyw i ziół 700 g
search
  • Florovit BIO nawóz do warzyw i ziół 700 g - zdjęcie 1

Florovit BIO nawóz do warzyw i ziół 700 g

17,80 zł
Brutto
5 szt.

Nawóz do traw szybki efekt dywanowy jest nawozem w granulacie do każdego rodzaju traw. Nawóz ma w swoim składzie bardzo dobrze przyswajalny azot, który szybko zagęszcza trawnik i intensyfikuje jego zieleń.

Ilość

AGRECOL NAWÓZ DO TRAW SZYBKI EFEKT DYWANOWY 1,2 KG

AGRECOL Nawóz do traw szybki efekt dywanowy 1,2 kg

AGRECOL Nawóz do traw szybki efekt dywanowy jest nawozem w granulacie do każdego rodzaju traw. Nawóz ma w swoim składzie bardzo dobrze przyswajalny azot, który szybko zagęszcza trawnik i intensyfikuje jego zieleń. Nawóz również przygotowuje murawę do intensywnego użytkowania. Z trawnika można korzystać bezpośrednio po nawożeniu. Nawóz do trawnika może zostać również dodawany do nawozów jesiennych.

Nawóz Agrecol ma w sobie dwie formy azotu, które są bardzo dobrze przyswajane przez trawę. Nawóz jest również polecany po zabiegach aeracji oraz wertykulacji.

Nawóz zawsze warto zastosować przy częstym koszeniu, która nie ma opcji mulczowania, ze względu na składniki odżywcze, które nie są z powrotem wprowadzone do gleby jak przy mulczowaniu.

Uwaga!

Zabiegi paskowania wykonuje się na glebach gliniastych, nadmiernie zwięzłych. Wykonywanie zabiegu na glebach przepuszczalnych, zwiększy bardziej przepuszczalność wody, co nie jest wskazane.

Jak używać:

Używać od marca do sierpnia, co 45-60 dni. Od września należy zużywać nawozu jesiennego.

1.Odmierzyć odpowiednią ilość nawozu: 12 g nawozu na każdy 1 m2 trawnika.

2.Rozsypać nawóz równomiernie na trawniku ręcznie lub specjalnym siewnikiem. Trawnik w momencie zabiegu powinien być suchy.

3.Po użyciu nawozu, intensywnie podlać trawnik.

UWAGA!

Nawozu nie używać na trawniki młode, zaraz po wysianiu nasion traw podczas zakładania trawnika. Pierwszy zabieg nawożenia można wykonać dopiero po 60 dniach od wykiełkowania nasion.

1 garść to około 30 – 40 g nawozu.

wydajność: 5 kg / 400 m2

Zawartość

Nawóz WE

25% – azot (N) całkowity w tym:

• 10% azot (N) azotanowy

• 15% azot (N) amonowy

OPAKOWANIE: 1,2 KG

Specyficzne kody

5900498027235
s1.69427235

16 - Inne produkty z tej kategorii: