Bestsellery

Nawóz do roślin kwitnących humus 1kg Florovit, Substancje humusowe przyczyniają się do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni
search
  • Nawóz do roślin kwitnących humus 1kg Florovit, Substancje humusowe przyczyniają się do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni

ZESTAW DO KONTROLI WODY W BASENIE

12,18 zł
Brutto
48 szt.

Florovit pro natura do roślin kwitnących swoim działaniem na rośliny i glebę przypomina kompost czy obornik. Substancje humusowe przyczyniają się do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni oraz skutecznego pobierania z gleby wody i substancji pokarmowych.

Ilość

Zawarte w nawozie naturalne substancje humusowe sprawiają, że Florovit pro natura do roślin kwitnących swoim działaniem na rośliny

i glebę przypomina kompost czy obornik. Substancje humusowe przyczyniają się do lepszego wzrostu i rozwoju korzeni oraz skutecznego pobierania z gleby wody i substancji pokarmowych.

Regularne stosowanie nawozu zapewnia:

intensywny wzrost i wybarwienie liści i kwiatów

długie i obfite kwitnienie

 

Florovit pro natura do roślin kwitnących:

zwiększa żyzność gleby

zapewnia prawidłowy wzrost i obfite kwitnienie

zawiera naturalne substancje organiczne poprawiające jakość gleby

dostarcza substancje mineralne niezbędne dla prawidłowego wzrostu i rozwoju roślin

odbudowuje właściwą dla roślin strukturę gleby

 

Sposób stosowania:

Rośliny domowe i balkonowo-tarasowe. Rośliny młode lub o słabym wzroście oraz wrażliwe na zasolenie (np. begonia zwisająca, kalatea, sanwitalia, fuksja, pierwiosnek, cyklamen, celozja, guzmania, niecierpek, werbena, diastia, gerbera) należy nawozić 1% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni od kwietnia do października. Rośliny starsze lub o intensywnym wzroście oraz mniej wrażliwe na zasolenie (np. pelargonie, petunie, surfinie, poinsecja, bugenwilla, skrzydłokwiat, cantedeskia) należy nawozić 2% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni od kwietnia do października. W okresie zimowym rośliny domowe należy nawozić 1% roztworem nawozu 1 raz w miesiącu.

Rośliny rabatowe w gruncie. W początkowym okresie uprawy rośliny należy nawozić 2% roztworem nawozu. Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni. Rośliny starsze, po 3-4 tygodniach od posadzenia należy nawozić 4% roztworem nawozu Przygotowanym roztworem podlewać rośliny co 7-10 dni od początku maja do końca sierpnia stosując ok. 200 ml cieczy użytkowej na roślinę.

Skład nawozu:

2,0% (N) azot całkowity; 2,3% (P2O5) pięciotlenek fosforu rozpuszczalny w wodzie; 3,0% (K2O) tlenek potasu rozpuszczalny w wodzie; 0,008% (B) bor całkowity; 0,004% (Cu) miedź całkowita; 0,018% (Fe) żelazo całkowite; 0,006% (Mn) mangan całkowity; 0,006% (Zn) cynk całkowity.

Specyficzne kody

6942138918588
GKTRADE.18588

15 - Inne produkty z tej kategorii: