Motoryzacja

Jest 259 produktów.

Aktywne filtry

Chemia blacharsko - lakiernicza

AKZO DULUX EASY CARE Piaskowa moc 5L

180,86 zł

 Produkt chroni lakier Twojego samochodu (180 dni) przez wytworzenie na jego powierzchni hydrofobowej, podkreślającej kolor powłoki i pozwala usunąć lekkie zabrudzenia podczas aplikacji, może być także używany pomocniczo przy usuwaniu nadmiaru wosku. 

Availability: Dostępny

Market PSB Mrówka to miejsce, w którym znajdziesz wiele przydatnych akcesoriów motoryzacyjnych. Oferujemy Ci wysokiej jakości produkty, dzięki którym będziesz mógł należycie zatroszczyć się o swój pojazd. To, co wyróżnia nasz sklep, to przede wszystkim duży wybór rozmaitych akcesoriów pochodzących od znanych i cenionych producentów. Proponujemy Ci produkty motoryzacyjne w atrakcyjnych cenach, wykonane z wysokiej jakości materiałów. Decydując się na zakupy w naszym markecie zyskujesz pewność, że nabyte przez Ciebie artykuły należycie spełnią swoją funkcję, a Ty w odpowiedni sposób zadbasz o swój pojazd. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy. W razie jakichkolwiek pytań, pozostajemy do Twojej dyspozycji.

Produkty motoryzacyjne – szeroki wybór rozmaitych akcesoriów

W bogatym asortymencie naszego sklepu dostępne są akcesoria motoryzacyjne i samochodowe, które odpowiednio zabezpieczą Twój pojazd i zapewnią mu sprawne działanie przez długi czas. To, co możemy Ci zaoferować, to m.in.

·         Płyny eksploatacyjne,

·         Oleje silnikowe,

·         Preparaty do mycia i pielęgnacji pojazdów,

·         Chemia blacharsko- lakiernicza.

Dostępne w naszym asortymencie produkty motoryzacyjne to niezbędne specyfiki, które powinny być stosowane przez każdego posiadacza pojazdu mechanicznego. Oferujemy Ci akcesoria do szyb, opon, płyny do spryskiwaczy, pasty do polerowania lakieru w samochodzie, wielofunkcyjne środki do czyszczenia wnętrz, odświeżacze powietrza i wiele innych. Zapoznaj się z asortymentem naszego marketu i wybierz preparaty, które będą odpowiednie dla Twojego pojazdu.

Niezbędne produkty do samochodu – płyny eksploatacyjne

Wśród licznych propozycji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, znajdują się płyny eksploatacyjne. To niezbędne produkty do samochodu, które zapewniają prawidłowe funkcjonowanie poszczególnych jego układów. Ze względu na fakt, jak istotną rolę pełnią, powinny być cyklicznie uzupełniane i wymieniane. Zaniechanie tych czynności może prowadzić do występowania szeregu problemów, które nierzadko wiążą się z koniecznością ponoszenia drogich inwestycji w naprawy. Można jednak tego uniknąć, dbając o regularną wymianę płynów eksploatacyjnych. W naszym asortymencie znajdziesz m.in.:

·         płyny chłodnicze i hamulcowe,

·         dodatki do olejów i paliw,

·         płyny do spryskiwaczy,

·         wodę destylowaną.

Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie w ofercie marketu PSB Mrówka. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiedniego preparatu, skontaktuj się z nami, a my chętnie Ci pomożemy.

Płyn hamulcowy i chłodniczy – jaką rolę pełni w samochodzie?

Znajdujący się w samochodzie układ hamulcowy, jest układem hydraulicznym. Oznacza to, że do prawidłowego działania potrzebuje cieczy. W tej sytuacji niezbędnym specyfikiem okaże się płyn hamulcowy. Ze względu na fakt, że absorbuje on wilgoć znajdującą się w powietrzu, jego jakość z czasem ulega pogorszeniu. W związku z tym regularna wymiana tego specyfiku, jest niezwykle istotna.

Kolejnym ważny płyn to ten, który stosuje się w przypadku chłodnic. Wspomaga on odprowadzanie ciepła z silnika. Płyn chłodniczy z czasem traci swoje właściwości, a co za tym idzie, przestaje należycie spełniać swoje funkcje. Jazda na starym płynie może mieć niezwykle przykre, ale również kosztowne konsekwencje. Dlatego też należy pamiętać o jego terminowej wymianie.

W ofercie PSB Mrówka znajdziesz wysokiej jakości produkty motoryzacyjne w postaci płynów do hamulców oraz do chłodnic. Zapoznaj się z naszym asortymentem i wybierz specyfiki odpowiadające potrzebom i wymaganiom Twojego pojazdu.

Płyn do spryskiwaczy – po co go używać?

Podstawową funkcją płynu do spryskiwaczy, jest pozbywanie się zanieczyszczeń z przedniej szyby pojazdu. Żeby cel został jednak osiągnięty, trzeba pamiętać o tym, aby preparat był przystosowany do pory roku, w jakiej będzie użytkowany. Szczególnie należy zwracać na to uwagę w okresie jesienno- zimowym, kiedy temperatury powietrza spadają poniżej 0 stopni Celsjusza. Wówczas należy sięgnąć po specyfiki o odpowiednim składzie, które zapobiegną ich zamarzaniu.

Co istotne, dbanie o czystość szyb to nie tylko kwestia ich estetyki, ale również i bezpieczeństwa. Jazda z zabrudzoną szybą jest znacznie utrudniona, a wówczas łatwo o wypadek. Ponadto, znacznie zabrudzona szyba może słono kosztować właściciela pojazdu. Za takie zaniedbanie właściciel samochodu zostanie obciążony mandatem.

W szerokiej ofercie naszego sklepu znajdują się liczne płyny do spryskiwaczy, dostosowane do danej pory roku. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiadający Ci preparat.

Woda destylowana, dodatki do płynów i paliw – w jakim celu je stosować?

Wśród wielu propozycji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, znajdują się również produkty do samochodu w postaci wody destylowanej, a także dodatków do płynów oraz paliw. W przypadku wody destylowanej, najczęściej dolewa się ją do akumulatora, gdy gęstość elektrolitu w baterii samochodowej osiągnie zbyt wysoki poziom. Może służyć również rozcieńczaniu płynu chłodniczego czy płynu do spryskiwaczy. Ponadto, sprawdza się także w mieszaniu z koncentratami kosmetyków samochodowych.

Jeżeli mowa o dodatkach do płynów i paliw, to ich rolą jest przede wszystkim dbałość o czystość poszczególnych układów w pojeździe. To pozwala ograniczyć ich zużycie i poprawić parametry pracy. Jeżeli poszukujesz wysokiej jakości specyfików, które pomogą Ci należycie zatroszczyć się o Twój pojazd, to niewątpliwie znajdziesz je właśnie u nas. Wszystko do samochodu z naszej oferty odznacza się wysoką jakością, a należycie stosowane, w odpowiedni sposób zabezpiecza Twój pojazd. Zapoznaj się z asortymentem naszego marketu i wybierz specyfiki, których potrzebujesz.

Oleje silnikowe – postaw na wysokiej jakości produkty z naszej oferty

Właściciele pojazdów mechanicznych powinni zdawać sobie sprawę z tego, jak ważne w ich prawidłowym funkcjonowaniu są oleje silnikowe. Pełnią one kilka istotnych funkcji:

·         smarują ruchome części silnika w szerokim zakresie temperatur,

·         odprowadzają ciepło z silnika,

·         uszczelniają elementy silnika,

·         utrzymują silnik w czystości.

Ze względu na fakt, jak istotną rolę pełnią, należy dbać o ich regularną wymianę oraz utrzymanie odpowiedniego poziomu w zbiorniku. Ponadto, ważny jest także wybór odpowiedniego specyfiku, który będzie właściwy dla danego rodzaju silnika.

W ofercie PSB Mrówka proponujemy duży wybór olejów silnikowych. Znajdziesz u nas oleje:

·         mineralne,

·         syntetyczne,

·         półsyntetyczne.

Zapoznaj się szczegółowo z naszym asortymentem i wybierz odpowiedni wariant dla swojego pojazdu. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, a chętnie udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji odnośnie naszych produktów motoryzacyjnych.

Akcesoria motoryzacyjne i samochodowe – zadbaj o czystość swojego pojazdu

Troska o pojazd to również dbanie o jego czystość i chronienie go przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Brud zbierający się na samochodzie lub w jego wnętrzu, może bowiem powodować rozmaite uszkodzenia, dlatego należy regularnie go usuwać. Wśród licznych produktów do samochodu, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie znajdują się środki czystości, dzięki którym należycie zadbasz o swój pojazd. Znajdziesz u nas m.in.:

·         akcesoria do mycia i pielęgnacji,

·         środki do czyszczenia felg, opon i nadwozia,

·         preparaty do utrzymywania wnętrza pojazdu w czystości.

Oferowane przez nas akcesoria motoryzacyjne i samochodowe w postaci środków czystości to wysokiej jakości produkty, które pozwalają usunąć wszelkiego rodzaju zabrudzenia, a także ochronić poszczególne elementy przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych. Wszystko do samochodu, co dostępne jest w ofercie PSB Mrówka, odznacza się wysoką jakością i pochodzi od znanych i cenionych producentów. Proponowane przez nas produkty motoryzacyjne są w pełni bezpieczne dla pojazdów, dzięki czemu można je bez obaw stosować.

Chemia blacharsko – lakiernicza – postaw na sprawdzone preparaty

W PSB Mrówka znajdziesz wszystko do samochodu, co pozwoli Ci w odpowiedni sposób zadbać o swój pojazd i tym samym wydłużyć jego żywotność. Wśród wielu propozycji jakie dla Ciebie przygotowaliśmy, znajduje się także chemia blacharsko- lakiernicza, która pełni wiele istotnych funkcji. Z jednej strony zapewnia samochodowi piękny wygląd, a z drugiej chroni pojazd przed korozją. Ze względu na fakt, że grubość warstw lakieru i podkładu okazuje się być w przypadku wielu pojazdów coraz cieńsza, a ze względu na brak pewnych składników są one bardziej podatne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, konieczne jest zapewnienie należytej ochrony swojemu pojazdowi.

Usługi lakiernicze nierzadko są bardzo kosztowne, stąd też wiele osób rezygnuje z korzystania z nich. Na szczęście istnieją sposoby na to, aby samodzielnie zadbać o kondycję lakieru na swoim samochodzie. Chodzi o produkty do samochodu w postaci chemii blacharsko- lakierniczej, które znajdziesz w naszej ofercie. Proponujemy Ci m.in.:

·         lakiery,

·         mleczka i pasty polerskie,

·         rozcieńczalniki,

·         rozpuszczalniki,

·         szpachlówki,

·         utwardzacze,

·         środki antykorozyjne.

Wszystkie oferowane przez nas akcesoria motoryzacyjne i samochodowe odznaczają się wysoką jakością. Dzięki nim w odpowiedni sposób przygotujesz powierzchnię przed lakierowaniem i polerowaniem, co pozwoli Ci uzyskać odpowiedni efekt końcowy. Przy użyciu oferowanych przez nas produktów nie tylko należycie zabezpieczysz swój pojazd przed uszkodzeniem, ale również naprawisz lakier, który został już zniszczony. Sprawdź naszą ofertę i wybierz wszystko to, co umożliwi Ci należyte przeprowadzenie całej procedury.

Wszystko do samochodu w markecie PSB Mrówka

Duża dostępność akcesoriów motoryzacyjnych i samochodowych sprawia, że wybór odpowiednich produktów może okazać się sporym wyzwaniem. Decydując się na zakup artykułów z oferty PSB Mrówka zyskujesz pewność, że wybrane przez Ciebie produkty odznaczają się wysoką jakością i należycie spełnią swoją funkcję. W naszym bogatym asortymencie znajdziesz wszystko, co niezbędne do samochodu. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami. Wspólnie wybierzemy odpowiednie produkty dla Twojego pojazdu, dzięki którym należycie się o niego zatroszczysz.