Bestsellery

Chusteczki wyłapujące kolor 12 szt. Dr. Beckmann
search
  • Chusteczki wyłapujące kolor 12 szt. Dr. Beckmann - zdjęcie 1

Chusteczki wyłapujące kolor 12 szt. Dr. Beckmann

24,48 zł
Brutto
8 szt.

Chusteczki wyłapujące kolor i wspomagające usuwanie brudu.

Ilość

Pomimo dokładnego sortowania kolorów, podczas prania może dojść do odbarwień. Z tkanin wypłukiwany jest kolor, który może osadzić się na innych ubraniach. W rezultacie kolory tracą swą intensywność. Nowe zaawansowane rozwiązanie marki Dr. Beckmann z innowacyjną technologią molekuł zbierających cząsteczki koloru oferuje efektywną i skuteczną ochronę ubrań.

PLUSY

Ochrona przed zafarbowaniem: Chusteczki szybko wchłaniają kolor rozpuszczony w praniu i natychmiast go wychwytują. Dzięki temu ubrania, zwłaszcza kolorowe z różnymi wzorami i elementami bieli, otrzymują niezawodną ochronę przed zafarbowaniem.

Ochrona koloru: Można uniknąć szarzenia tkanin, które jest spowodowane uwalnianymi barwnikami. Ponadto kolory długo pozostają żywe i intensywne.

Wspólne pranie różnych kolorów: W końcu można łączyć ze sobą różne kolory, nawet jaskrawe, ciemne i białe. Oznacza to mniej sortowania ubrań i mniej prań, ponieważ bęben pralki może być optymalnie wypełniony. To z kolei oszczędza czas, energię i wodę.

Dzięki zastosowaniu nowych Mikrowłókien chusteczki wyłapujące kolor i wspomagające usuwanie brudu działają jeszcze szybciej i są bardziej niezawodne niż kiedykolwiek wcześniej. Wyjątkowo cienkie włókna mikrofibry tworzą dużą powierzchnię, na której może się osadzić jeszcze więcej cząsteczek koloru, chroniąc tym samym tkaniny przed przebarwieniem.

Specyficzne kody

4008455533117
KT.33117

3 - Inne produkty z tej kategorii: