Bestsellery

UDRAŻNIACZ SPECJALNY DO WC 1L
search
  • UDRAŻNIACZ SPECJALNY DO WC 1L - zdjęcie 1
  • UDRAŻNIACZ SPECJALNY DO WC 1L - zdjęcie 2

UDRAŻNIACZ SPECJALNY DO WC 1L

32,03 zł
Brutto
3 szt.
  •  Skutecznie udrażnia.
  •  Formuła bez niebezpiecznego kwasu siarkowego.
  •  Likwiduje zatory organiczne i z celulozy.
  •  Zapobiega powstawaniu zatorów.
  •  Do klasycznych toalet podłączonych do kanalizacji lub szamba.

Ilość

UDRAŻNIACZ SPECJALNY DO WC STARWAX
To produkt, który skutecznie udrażnia, likwiduje zatory organiczne i z celulozy i zapobiega powstawaniu kolejnych. Do klasycznych toalet podłączonych do kanalizacji lub szamba.
Produkt niebezpieczny zawiera wodorotlenek potasu i chloran sodu – chronić przed dziećmi! Lepki żel rozkłada substancje organiczne i celulozę z papieru toaletowego.

Stosowanie:
Toalety podłączone do kanalizacji, szamba lub biologicznej oczyszczalni. Udrażnia całkowicie zablokowane toalety lub toalety ze spowolnionym odpływem. Zawiera wodorotlenek potasu i chlor, mieszanina niebezpieczna należy zapoznać się ze środkami ostrożności na etykiecie. Stosować wyłącznie zgodnie z przeznaczeniem.

Sposób użycia:

UWAGA Uważnie przeczytać zalecenia i przeciwwskazania. Usunąć jak najwięcej stojącej wody. Usunąć zawieszki dezodoryzujące muszlę. Żeby otworzyć, odkręcić nakrętkę naciskając na nią, bez ściskania butelki. Wlać powoli 1/2 l. produktu do muszli. Zamknąć opakowanie. Pozostawić do działania na ok. 2h w zależności od wielkości zatoru. (Najlepiej wlać środek wieczorem i pozostawić na całą noc). Po udrożnieniu, wlać wiaderkiem wodę, żeby sprawdzić drożność odpływu. Wielokrotnie spłukać wodę spłuczką w celu dokładnego usunięcia preparatu z muszli i odpływu.

Składniki:
Niejonowe środki powierzchniowo czynne, związki wybielające na bazie chloru: mniej niż 5%.

Pojemność:
1000 ml.

Specyficzne kody

3365000431856
EUROCH.31856

16 - Inne produkty z tej kategorii: