Bestsellery

MYDŁO PIELEGNACYJNE OLEJOWANE PARKETY 1L STARWAX
search
  • MYDŁO PIELEGNACYJNE OLEJOWANE PARKETY 1L STARWAX

Klucz płasko-oczkowy CrV 12 mm z przywieszką.

60,29 zł
Brutto
5 szt.

MYDŁO PIELEGNACYJNE OLEJOWANE PARKETY 1L STARWAX

Ilość

Starwax Mydło pielęgnacyjne to środek do regularnego stosowania (1-2 razy w tygodniu). Myje, usuwa ślady i plamy. Chroni, zabezpiecza naturalne parkiety olejowane - dzięki swej roślinnej formule bogatej w olej. Nie wymaga spłukiwania. Nie tworzy śliskiej warstwy.

Sposób użycia

Odkurzyć powierzchnię. Rozpuścić 2 nakrętki produktu w 5 litrach wody. Myć czystą dobrze odsączoną szmatką aby nie moczyć powierzchni. Pozostawić do wyschnięcia. Nie spłukiwać czystą wodą.

Zalecenia

Nie stosować na drewno surowe lub woskowane. Chronić przed mrozem.

Skład:

- środki powierzchniowo czynne poniżej 5%,

- mydło poniżej 5%.

Mydło pielęgnacyjne – mydło roślinne bogate w naturalne oleje. Do stosowania 1 – 2 razy w miesiącu: usuwa bieżące plamy i zabrudzenia. Pozwala zachować naturalny wygląd drewna. Nie tworzy śliskiej warstwy, nie wymaga spłukiwania.

Produkt może być stosowany na powierzchnie zaimpregnowane Olejem do parkietów Starwax, Olejami do parkietów na bazie wody Starwax oraz innym specjalistycznymi olejami do drewnianych podłóg. Dokładnie myje bez usuwania olejowej impregnacji. Odżywia i pielęgnuje drewno. Super wydajny: 4 litry wody z dodatkiem 1 nakrętki Koncentratu myją do 100m2. 1 litr koncentratu pozwala na przygotowanie roztworu do umycia ok. 2500m2.

Specyficzne kody

5902628017888
sb.3281446P

16 - Inne produkty z tej kategorii: