Bestsellery

Chusteczki do prania wyłapujące kolor Dr. Beckmann 10 szt.
search
  • Chusteczki do prania wyłapujące kolor Dr. Beckmann 10 szt.

DR. BECKMANN 10 SZT CHUSTECZEK WYŁAPUJĄCYCH KOLOR DO CIEMNEGO

18,51 zł
Brutto
4 szt.

Chusteczki do prania wyłapujące kolor Dr. Beckmann 10 szt.

Ilość

DR. BECKMANN Chusteczki wyłapujące kolor ciemny 10 chusteczek.

Kod produktu:

537412

Dr. Beckmann praktyczne chusteczki wyłapujące kolor i wspomagające usuwanie brudu do tkanin ciemnych zapewniają wiele korzyści:

Ochrona koloru: Szybko wchłaniają wypłukane cząsteczki koloru i natychmiast zamykają je podczas prania. Dzięki temu wszystkie Twoje ubrania, również te z białymi elementami, są niezawodnie chronione przed zafarbowaniem.

Utrzymanie kolorów: Zapobiegają szarzeniu ubrań, spowodowanemu przez wypłukane cząsteczki barwnika, dzięki czemu kolory pozostają dłużej żywe.

Pranie różnych kolorów: Kolorowe, ciemne i białe ubrania można bez problemu łączyć w praniu. Oznacza to mniej sortowania i rzadziej niepełny wsad, co pozwala zaoszczędzić czas, wodę i energię.

Dr. Beckmann Nowe Chusteczki wyłapujące kolor i wspomagające usuwanie brudu do ciemnych tkanin / Ultra  niezawodnie chronią ubrania nawet przed zafarbowaniem przez ciemne i intensywne kolory: wyjątkowo gruba specjalna tkanina może wchłonąć ekstremalnie dużą ilość barwnika i jest trzykrotnie bardziej chłonna niż konwencjonalne chusteczki wyłapujące kolor.

Wszystkie nasze produkty charakteryzują się najwyższą jakością i wydajnością. Dbamy o środowisko naturalne, dlatego ostrożnie i odpowiedzialnie dobieramy zastosowane w procesie produkcji surowce. Wszystkie substancje zawarte w naszych produktach ulegają biodegradacji. W związku z tym marka Dr. Beckmann jest zaangażowana w ogólnoeuropejską inicjatywę - „Kartę na rzecz zrównoważonych środowiskowo środków i systemów czyszczących".

Dr. Beckmann Chusteczki wyłapujące kolory ciemne

Przygotowanie

Sposób użycia

1. Włóż białe pranie do pralki jak zwykle i dodaj środki do prania.

2. Włóż chusteczkę do bębna pralki i włącz wybrany program piorący.

3. Po praniu wyjmij chusteczkę z pralki i wyrzuć do śmieci.

Aktywny składnik zawarty w chusteczkach sprawia, że przed użyciem wyglądają one na żółte. Składnik ten całkowicie rozpuszcza się podczas prania.

Ważne wskazówki: Należy przestrzegać zaleceń producenta ubrań umieszczonych na metkach. Nieodpowiednie do użytku na ubraniach, które miały kontakt z kremami przeciwsłonecznymi lub innymi chroniącymi przed promieniowaniem UV. Prosimy przestrzegać instrukcji producenta pralki.

Specyficzne kody

4008455537412
KT.37412

16 - Inne produkty z tej kategorii: